Producenci

Karmy weterynaryjne dla psów

W ofercie sklepu BioZoo znajduje się wiele rodzajów karm weterynaryjnych dla psów. Karmy weterynaryjne to różnego rodzaju pożywienie dla psów, które zostało skomponowane specjalnie z myślą o psach,  które cierpią m.in. na choroby i schorzenia układu trawiennego, chorują na serce, mają słabe nerki lub mają cukrzycę. Wszystkie rodzaje karm weterynaryjnych dla psów posiadają w swoich składach specjalnie dobrane substancje aktywne, których zastosowanie ma na celu zwiększenie naturalnej odporności psa oraz wpłynięcie na poprawę niektórych funkcji organizmu.

Rodzaje karm weterynaryjnych dla psów

Poszczególne rodzaje karm weterynaryjnych dla psów są przeznaczone dla zwierząt z różnymi problemami zdrowotnymi. Karmy weterynaryjne nie koniecznie jednak muszą być stosowane jedynie w żywieniu psów, które są chore. Często także weterynarze zalecają ich czasowe zastosowanie w przypadku wystąpienia u psów jakichś sporadycznych dolegliwości lub profilaktycznie, np. u szczeniąt w celu wspomożenia ich prawidłowego rozwoju lub u psich seniorów w celu zapobiegania powstawaniu różnego typu dolegliwości związanych z wiekiem.

Poszczególne rodzaje karm weterynaryjnych, czyli karm specjalnego przeznaczenia dla psów można podzielić na m.in.:

To oczywiście jeszcze nie wszystkie rodzaje karm weterynaryjnych dla psów. Każda z nich odpowiada indywidualnym psim potrzebom, związanym z ich stanem zdrowia i z przeprowadzanym leczeniem. Pamiętajmy, że wybierając odpowiednią dla swojego pupila karmę weterynaryjną, zawsze warto jest poprosić o poradę swojego weterynarza. To on powinien nam wskazać, jakie dokładnie potrzeby ma nasz pies.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl