Producenci
4DOGS GRYZAK L EASY 15 cm 4DOGS GRYZAK L EASY 15 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 38,43 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK L HARD 15 cm 4DOGS GRYZAK L HARD 15 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 33,59 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK M EASY 12 cm 4DOGS GRYZAK M EASY 12 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 26,98 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK M HARD 12 cm 4DOGS GRYZAK M HARD 12 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 29,52 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK S EASY 10 cm 4DOGS GRYZAK S EASY 10 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 17,32 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK S HARD 10 cm 4DOGS GRYZAK S HARD 10 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 17,68 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK XL EASY 18 cm 4DOGS GRYZAK XL EASY 18 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 51,65 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK XL HARD 18 cm 4DOGS GRYZAK XL HARD 18 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 54,46 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK XXL EASY 20 cm 4DOGS GRYZAK XXL EASY 20 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 69,98 zł
szt.
zobacz więcej
4DOGS GRYZAK XXL HARD 20 cm 4DOGS GRYZAK XXL HARD 20 cm
Producent: 4DOGS
Cena: 75,32 zł
szt.
zobacz więcej

Karma i akcesoria do pielęgnacji psów

W ofercie internetowego sklepu zoologicznego BioZoo oferujemy szeroki wybór różnego typu akcesoriów dla psów! W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty i akcesoria, które pozwolą Ci zapewnić swojemu pupilowi wszystko czego potrzebuje. Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

Karmy dla psów

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju karm dla psów. Sprzedajemy zarówno karmy suche, jak i karmy mokre wielu marek. Szeroka oferta karm pozwala na wybór takiej, która nie tylko będzie najbardziej odpowiadała Twojemu pupilowi, ale także będzie mu zapewniała odpowiednią ilość potrzebnych mu witamin i różnych środków odżywczych. W naszej ofercie znajdują się również karmy weterynaryjne dla psów, które przeznaczone dla psów, które mają jakieś problemy zdrowotne lub cierpią z powodu chwilowych dolegliwości. Dopełnieniem naszej oferty są również przysmaki dla psów, czyli różnego typu przekąski w postaci chrupek, kości, wołowe uszy i wiele innych ciekawych smakołyków.

Akcesoria do pielęgnacji psów

W BioZoo oferujemy również wiele rodzajów akcesoriów do pielęgnacji i higieny psów. Każdy pies w trakcie dobrej zabawy na świeżym powietrzu się czasem brudzi. Każdy też, pomimo iż zazwyczaj tego bardzo nie lubi, powinien być regularnie kąpany, żeby nie przynosić brudu do wnętrza domu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. szampony dla psów, grzebienie i szczotki dla psów, krople do pielęgnacji oczu i uszu dla psa, środki do pielęgnacji jamy ustnej oraz wiele innych rzeczy.

Zabawki dla psów

Każdy pies powinien mieć oczywiście zapewnioną także odpowiednią ilość rozrywki. Żeby się nie nudził, właściciel powinien mu zapewnić właściwie dobrane zabawki. Ulubione zabawki każdego psa, w zależności od jego indywidualnych preferencji, to piłki do aportowania, maskotki i gryzaki, które podczas zabawy wzmacniają zęby oraz różnego rodzaju zabawki interaktywne, które polegają na szukaniu sposobu na otrzymanie smakołyka.

Legowiska dla psów

Bardzo ważnym zadaniem każdego właściciela psa jest zapewnienie mu odpowiedniego posłania, tzn. legowiska dla psa. O czym nie każdy wie, potrzeby psa dotyczące snu są większe niż potrzeby człowieka. Niektóre psy śpią nawet przez 2/3 dnia. Żeby im umożliwić odpowiednią ilość wypoczynku, właściciel powinien zadbać o to, żeby pies miał wygodną i odpowiednio dobrane do ego rozmiarów legowisko. W naszym sklepie sprzedajemy m.in. legowiska kanapy dla psów, legowiska jamki, a także wygodne materace. Wszystkie te akcesoria są wykonane z naturalnych materiałów, odpowiednie wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl